MEVLANA MAH. BARIŞ MANÇO CAD. NO: 8 İÇ KAPI NO: 19 KOCASİNAN/ KAYSERİ
info@erciyesarabuluculuk.com.tr
+90 352 502 33 31

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

ERCİYES ARABULUCULUK TAHKİM MERKEZİ
HAKKIMIZDA
2020 yılında; Türkiye Arabuluculuk Merkezleri platformu ve Kayseri Ticaret Odası siciline Erciyes Arabuluculuk Tahkim Uzlaştırmacılık Eğitim Bilirkişilik ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Anonim Şirketi ünvanı altında kayıt olarak; yeterli yer kapasitesi, donanım ve teknik şartları ile nezdinde çözüm ortağı olarak bulundurduğu birçok arabulucu, avukat, bilirkişi ve psikolog desteği ile birlikte Kayseri ilinde faaliyet göstermeye başlayan merkezimiz; ihtiyari veya zorunlu arabuluculuk sürecinin profesyonel ve gizlilik kuralları çerçevesinde gerçekleştirilebilmesi için misafirlerine hizmet sunmaya başlamıştır. Merkezimiz; değişen çağa ve yenilenen hukuk sistemi içerisinde her zaman nitelikli kalınmasına duyduğu inançla meslek içi eğitimlere önem vererek bu hususta yenilenmek ve gelişmek isteyen herkese çeşitli eğitim hizmetleri de sağlamaktadır.

Dünya nüfusu ile birlikte ülkemiz nüfusunda da her geçen gün kendini gösteren nüfus artışı, gelişen sanayi ve ticari ilişkiler ve buna bağlı oluşan yeni uyuşmazlıklar tarafları; hızlı ve kalıcı çözümler alma gayretine düşürmektedir. Bu ihtiyacın farkında olan merkezimiz çözüm odaklı yaklaşımı, kazan-kazan misyonu ile hizmet vermektedir.

Yine merkezimiz, zorunlu dava şartı olarak kanunda düzenlemesini bulan işçi-işveren ihtilafları, ticari uyuşmazlıklar ve tüketici uyuşmazlıkları yönünden görev alan arabuluculara, uyuşmazlık taraf ve vekillerine tam kapasite ile hizmet sağlamaktadır.

Merkezimiz bünyesinde aynı anda 5 farklı arabuluculuk görüşmesi yapılabilmekte olup, iş bu toplantılar birbirinden bağımsız son teknoloji ile bezenmiş odalarda, gizlilik göz önünde tutularak gerçekleşmektedir.

Erciyes Arabuluculuk ve Tahkim Merkezi teknik donanımı yanında çözüm ortağı olarak ilerlediği; uzman arabulucu kadrosu ile tarafların mutabık kaldıkları veya kısmen anlaşıp kısmen ihtilafa düştükleri hukuki konularda ihtiyari arabuluculuk hizmeti sağlamakta olup; yine bahsi geçen arabuluculuk görüşmeleri esnasında talep edilebilecek; uzman görüşü, psikolog veya vekil desteği gibi talepleri de karşılayacak kapasiteye sahiptir. Açıklanan hizmetleri misafirlerine yüksek kalitede imkânlarla sağlayan merkezimiz hem vatandaşlarımız,ı bahsi geçen konularda zaman ve masraf külfetinden kurtarmakta, hem de arabuluculuk görüşmelerinin daha iyi imkânlarla ve başarılı şekilde icra edilmesi sağlanmaktadır.

Kolektif, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışma prensibini misyon edinen merkez; gerekli teknik kapasitesi ve fiziksel yapısı gereği alternatif uyuşmazlık yollarının gelişip, nitelikli yapılabilmesi adına bu hususta ilgili ve yetkili kişilere eğitim, atölye çalışmaları gibi meslek için eğitim imkânı da sağlamaktadır.
2020 yılında; Türkiye Arabuluculuk Merkezleri platformu ve Kayseri Ticaret Odası siciline Erciyes Arabuluculuk Tahkim Uzlaştırmacılık Eğitim Bilirkişilik ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Anonim Şirketi ünvanı altında kayıt olarak...
ERCİYES ARABULUCULUK TAHKİM MERKEZİ
Merkezimiz bünyesinde aynı anda 5 farklı arabuluculuk görüşmesi yapılabilmekte olup, iş bu toplantılar birbirinden bağımsız son teknoloji ile bezenmiş odalarda, gizlilik göz önünde tutularak gerçekleşmektedir.
Online Eğitim Kayıt Formu